chopin napisał(a):

|
Pamiętam jak większość mówiła po co nam Dragan po co Nordin przecież nie potrafią grac... Teraz pewnie nie jeden by chciał by Ci zawodnicy grali znów w Wisle.. Przynajmniej byli zawodowymi piłkarzami!! Tyle w temacie.
|
Obyśmy nie tęsknili za Burdenskim...