Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64215
Stary 29.06.2013, 09:39
chopin napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak większość mówiła po co nam Dragan po co Nordin przecież nie potrafią grac... Teraz pewnie nie jeden by chciał by Ci zawodnicy grali znów w Wisle.. Przynajmniej byli zawodowymi piłkarzami!! Tyle w temacie.
Obyśmy nie tęsknili za Burdenskim...
Odpowiedz cytując