7 kotów napisał(a):


Wlasnie zauwazylem, ze juz go odeslali.
Profesjonalizm pelną gębą. I jeszcze sie obrazlili na caly swiat, odgrazajac sie ze to koniec testow.
Szkoda Hajduka :(
|
No wlasnie, gosc jechal z Krosna do Grodziska tylko po to zzeby zejsc sniadanie ze Smudą i Głową.
To juz mogli mu dać zagra 45 minut. Nawet rumunski oszust dostał szansę pokazania się na boisku.
Nie dośc, ze w tym klubie rządzą debile i dyletanci to jeszcze pozbawieni jakiś ludzkich odruchów.
Wyjasnilo sie tez dlaczego nie szukamy napastnika:
Cytat:
Potrzeba też doświadczonego lidera.
– Będzie nim na pewno Arek Głowacki. To porządny człowiek i w zasadzie jedyny rutyniarz, z którego młodsi piłkarze powinni brać przykład. Wzór godny naśladowania. Oby tylko Arka omijały kontuzję, bo jak jego zabraknie, to chyba Kazek Kmiecik będzie musiał wybiec na boisko.
|
