Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64214
Stary 29.06.2013, 09:38
7 kotów napisał(a):Wyświetl post


Wlasnie zauwazylem, ze juz go odeslali.

Profesjonalizm pelną gębą. I jeszcze sie obrazlili na caly swiat, odgrazajac sie ze to koniec testow.


Szkoda Hajduka :(
No wlasnie, gosc jechal z Krosna do Grodziska tylko po to zzeby zejsc sniadanie ze Smudą i Głową.
To juz mogli mu dać zagra 45 minut. Nawet rumunski oszust dostał szansę pokazania się na boisku.
Nie dośc, ze w tym klubie rządzą debile i dyletanci to jeszcze pozbawieni jakiś ludzkich odruchów.

Wyjasnilo sie tez dlaczego nie szukamy napastnika:
Cytat:
Potrzeba też doświadczonego lidera.
– Będzie nim na pewno Arek Głowacki. To porządny człowiek i w zasadzie jedyny rutyniarz, z którego młodsi piłkarze powinni brać przykład. Wzór godny naśladowania. Oby tylko Arka omijały kontuzję, bo jak jego zabraknie, to chyba Kazek Kmiecik będzie musiał wybiec na boisko.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 29.06.2013 o godz. 09:42.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując