|
Poczytałem o tym telefonie i wydaje sie to bardzo ciekawa propozycja a jakieś opcje za ok 600zł bo jeszcze sam nie wiem czy chce ładować w telefon prawie 9 stów( zależy mi na tym żeby kupić w sklepie) zastanawiam sie nad Sony Xperia U ale odstrasza mnie trochę brak slotu na karte pamięci i stara wersja androida
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 29.06.2013 o godz. 09:07.
|