A może doszli do wniosku, że kadra już wystarczająco mocno i bogata...

Misiek - Stolarski, Głowa, Jova, Bunoza - Sarki, Wilk, Chrapek, Ostoja, Mały - Boguski
Ława: Bieszczad, Czekaj, Burliga, Burdenski, Garguła, a za jakiś czas także Chavez i może Haitańczyk
Całkiem mocna paka...


