Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64206
Stary 29.06.2013, 08:18
A może doszli do wniosku, że kadra już wystarczająco mocno i bogata...
Misiek - Stolarski, Głowa, Jova, Bunoza - Sarki, Wilk, Chrapek, Ostoja, Mały - Boguski
Ława: Bieszczad, Czekaj, Burliga, Burdenski, Garguła, a za jakiś czas także Chavez i może Haitańczyk

Całkiem mocna paka...
Ostatnio edytowane przez arti : 29.06.2013 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując