|
Jeśli uważacie że ceny są za wysokie to zapytam się ile kosztuje puszka jednego piwa, ile kosztuje bilet do kina. Ludzie ja rozumiem że kryzys, ja rozumiem że jesteśmy rozgoryczeni tym co się dzieje w klubie, ale albo jesteście kibicami i chcecie chodzić na mecze Wisły albo nie. Pewnie jak ktoś nie może związać końca z końcem, uczy się itp. to jest ciężko. Ale bez przesady. Policzcie ile w ciągu dwóch tygodni wywalcie kasy na różne bzdety a później narzekajcie że drogo
|