Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1793
Stary 28.06.2013, 22:49
Najlepiej,żeby Wam jeszcze dopłacili do biletu i kiełbache do ryja dali przy wejściu.
Macie bilety po 12-13zł/mecz w przeliczeniu a dalej "drogo"...bez jaj. Nikt Ci nie da ceny jak na lidze podwórkowej w wielkiej wsi,zwłaszcza w Krakowie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując