Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64190
Stary 28.06.2013, 22:35
palikot napisał(a):Wyświetl post
No to zastanów się co muszą czuć żydzi dostając cały czas w....... od kilku lat na non stopie
Nie przesadzałbym z tymi w.......ami w ostatnich latach, ale mniejsza o to.
Działania klubu w ostatnich tygodniach sprawiają, że istnieje coraz większe prawdopodobieństwo, że zemsta za te "w.......e od kilku lat" może im smakować jeszcze bardziej i mogą mieć jeszcze większą satysfakcję bo tak łatwego zadania nie mieli ....a chyba nigdy...
Wisła może nie zdobyć teraz mistrzostwa. Wisła może teraz nie zagrać w pucharach. Wisła może nie dostać się do grupy mistrzowskiej. Ale Wisła może też mieć problem, żeby wygrać z żydami... Nawet ambicja tu nie pomoże bo co może wiedzieć taki Burdenski co znaczą te derby? Albo Brazole grający w Wietnamie? Albo Macedończyk, którego wyjebali do rezerw austriackiego średniaka?
Brutalna prawda i nie ma sensu okłamywać się, że jest inaczej. Nawet w tym aspekcie może być gnój. Dwukrotnie... A po 30 kolejkach może się okazać, że nawet trzykrotnie...
Odpowiedz cytując