|
Ludzie, ale na Wislę chodzimy od lat nie dlatego, że lubimy sobie mecz oglądnąć (lubimy ale to przy okazji) tylko dlatego, że kochamy ten klub. I chodziliśmy gdy grał w II lidze a nawet jeździliśmy za nim. Dlatego teraz jak czytam te zawodzenia i płacze bo skład mamy gorszy niż w tłustych latach to szlag mnie trafia. Mamy jaki mamy i h.. z tym. Jesteśmy Wisłą Kraków. Kto tego nie rozumie niech spier.... z pokładu, i idzie się wypłakiwać gdzie indziej.
|