thechris napisał(a):

|
Hujdukiem Wisła udowadnia, że oficjalnie stała się najbardziej obciachowym klubem w Ekstraklasie. Czas zmienić kolor strojów na różowe - będą bardziej wiarygodne. A może w ogóle zmienić nazwę klubu np. na Dalin? Co by nie szargać marki Wisły na daremno...
|
Sam sobie zmien strój na różowy i wyjdz na miasto! Wtedy będziesz bardziej wiarygodny!