Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64182
Stary 28.06.2013, 21:14
thechris napisał(a):Wyświetl post
Hujdukiem Wisła udowadnia, że oficjalnie stała się najbardziej obciachowym klubem w Ekstraklasie. Czas zmienić kolor strojów na różowe - będą bardziej wiarygodne. A może w ogóle zmienić nazwę klubu np. na Dalin? Co by nie szargać marki Wisły na daremno...
Sam sobie zmien strój na różowy i wyjdz na miasto! Wtedy będziesz bardziej wiarygodny!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.06.2013 o godz. 21:18.
Odpowiedz cytując