fresh.cie napisał(a):

|
Czemu nie testujemy młodych chłopaków tylko starych pryków? Legia ściągnęła Bereszyńskiego i w 6 miesięcy zarobi na nim pewnie ok 1,8 mln Euro...
|
Bo takich Bereszyńskich to ściąga Legia. Z Lecha. Albo Lech. Z Legii. To drugie przynajmniej tylko w teorii ale chodzi o próg, możliwości, siły i zamiary.
Wisła nie jest teraz w stanie ściągnąć nawet Maków ani nawet wyróżniających się młodych grajków z 1 ligi.
Nie jest w stanie sprostać ich oczekiwaniom finansowym.
Nie zapewni im walki w pucharach.
Piłkarze może nie są najbystrzejszą grupą zawodową, ale czytać potrafią (i czytają przede wszystkim, uwaga to może być szok dla niektórych - weszło.com Zakolskiego i Ćwiąkały!!!!!) i jak czytają to co się dzieje w ostatnich miesiącach w Wiśle to wolą wybrać Lechię, Śląsk albo zostać w Podbeskidziu...
Zejdźcie na ziemię ludzie! Lądowanie będzie mniej bolesne!
Takiej Wisły jaka była w ostatniej dekadzie już nie ma i nie wiadomo kiedy będzie! Boss nie sypnie kasą jak się niektórzy łudzili po zatrudnieniu Frania.