Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64176
Stary 28.06.2013, 19:45
Nikt tu nie robi szydery z Wisly, bo ta nie ma kasy. To spotykalo i wieksze kluby. Sek w tym, ze dzialania klubu ce..... jakas totalna amatorka, od wiadomych testow, przez na kolanie pisane z bledami oswiadczenia, po plakaty ze Smuda.

Nikt sie z Wisly nie najbija i nie nabijalby, ze nie sciaga gwiazd czy uznanych graczy. Sami sa sobie jednak winni takiej reakcji mediow i kibicow, ci ludzie zarabiaja tam ciezkie pieniadze, a odwalaja taka amatorke. Przeciez wiele klubow w ekstraklasie czy 1 lidze wcale nie ma lepszej sytuacji finansowej, a jakos z z pomyslem staraja sie znalezc wyjscie z sytuacji, robia testy, ale pilkarzy. Nie kompomituja sie w mediach.

Kazdy kto broni klubu w tej chwili broni minimalizmu, prowincjonalizmu i amatorki. Bo za taki a nie inny plakat, za te albo inne testy, za odpowiednia reakcje, nie odpowiada brak kasy, ale poziom ludzi, ktorzy tam pracuja.

W Wisle rzadza chore uklady, Kapka jest amatorem, czlowiekem z minionej epoki, ktory nie wie co to wspolczesny swiat internetu, wizerunku, medialnosci, to samo Smuda. To stary beton, ktory nie zdaje sobie sprawy z reakcji mediow, kibicow na swoje czyny, slowa, decyzje. To sa prosci ludzie, ktorzy nie widza, ze kompromituja klub.

Bednarz jawi sie teraz jako jedyna osoba tam na poziomie i z jako takim obyciem i pomyslem. A tak wieszalem na nim psy.

Obecna sytuacja pelna kpin czy szyderst nie jest poklosiem zlosliwosci mediow czy kibicow. Za obecna sytuacje odpowiada tylko i wylacznie Wisla, Cupial, ludzie ktorzy tam pracuja. Nie odpowiada za to brak pieniedzy. Cos po prostu peklo, ten Rumun przelal czare, ktora zbierala sie od miesiecy. To byla iskra.
Ostatnio edytowane przez nesta : 28.06.2013 o godz. 19:48.
Odpowiedz cytując