Voin napisał(a):

|
Ludzie, naprawde, jak mozecie narzekać na te ceny!? Przecież jest tanio... wychodzi 17/12 zł za mecz na C przy braku karnetu na wiosnę. No już taniej chyba się nie da...
|
Ale za co takie ceny? Z karnetem mecz na C powinien wynieść poniżej 10 zł. w obecnej sytuacji klubu.