Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1790
Stary 28.06.2013, 19:44
Voin napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, naprawde, jak mozecie narzekać na te ceny!? Przecież jest tanio... wychodzi 17/12 zł za mecz na C przy braku karnetu na wiosnę. No już taniej chyba się nie da...
Ale za co takie ceny? Z karnetem mecz na C powinien wynieść poniżej 10 zł. w obecnej sytuacji klubu.
Odpowiedz cytując