Marcin_fan napisał(a):

Play ma jeden spory minus - zasięg który w Krakowie potrafi sie zgubić. Reszta czyli taryfy pakiety itd na duży plus.
Pozdro
|
To jest też jeden z głównych powodów dla którego rezygnuje z Orange - zasięg. O dziwo w Krakowie nie mam z tym problemów, a konsultant telefoniczny (dzownił do mnie) mówił mi, że Play działa na zasięgu Orange, T-Mobile i swoich własnych. CZyli powinien mieć najlepszy (w Krakowie nigdy mi się zasięg Orange nie zgubił).