|
Ja zamierzam, pomimo aktualnego kabaretu, chodzić regularnie na Wisłę, ale muszę też przyznać, że aż mnie w dupie ściska, jak pomyślę, że w pewnej części to właśnie m.in. z moich pieniędzy finansowany będzie ów CYRK.
Ślepe chodzenie na mecze to nie jest jedyna właściwa postawa i nie powinniście się nawzajem krytykować, jeżeli ktoś twierdzi, że na mecze chodził nie będzie, z uwagi na to co się w klubie dzieje. Nie pamiętacie już, jak odbywało się kibicowanie pod stadionem w utworzonej przez kibiców strefie w ramach protestu? Mario Nh, czy tamte osoby też nie są kibicami Wisły?
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|