Wyświetl pojedynczy post
Milan!!!
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64162
Stary 28.06.2013, 17:46
Akurat na fety chodziłem rzadko, ostatnia to powrót do ligi po meczu z Jeziorakiem.
Zawsze wybierałem inne formy świętowania, jesli dla Was wyznacznikiem kibicowania jest obecność na fetach to gratuluję.
Dla mnie takim wyznacznikiem były zdecydowanie wyjazdy do Rydułtów, Konina itd.

Nie będę uczestniczył w festynach poparcia dla osób hańbiących Wisłe na polu transferowym, wracając do tematu
Odpowiedz cytując