Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64146
Stary 28.06.2013, 15:54
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Ludzie litości,na co Wy liczycie,ze na testy przyjadą jakieś uznane nazwiska? Testujemy kogo się da,może odpali,może nie i nie jest to wina ani Kapki,ani Bednarza ani Smudy tylko tego że hajsu nie ma.
widzę że niektórzy niczego nie rozumieją.

oczywiście, że nikt nie liczy na znane nazwiska. ale jest różnica, kiedy na testy przyjedzie jakiś młodziak z III ligi, który błysnął 10 asystami, a kiedy przyjedzie student-amator i 30-letni bramkarz z przeszłością na zmywaku.

podobno Ci nasi skauci cały czas obserwują, mają liste.. i co, przez tyle czasu nie znalazł się nikt w niższych ligach, kogo moglibyśmy sensownie przetestować? to co oni tam robią na tych meczach do chuja za przeproszeniem?! i tu nie chodzi o to, że nie ma pieniędzy, bo w niższych ligach na pewno jacyś Błaszczykowscy są, tylko trzeba ich znaleźć i dać szansę. oni nie będą chcieli zarabiać 300tys. ojro rocznie.
Odpowiedz cytując