BiałaGwiazda napisał(a):

|
Ludzie litości,na co Wy liczycie,ze na testy przyjadą jakieś uznane nazwiska? Testujemy kogo się da,może odpali,może nie i nie jest to wina ani Kapki,ani Bednarza ani Smudy tylko tego że hajsu nie ma.
|
widzę że niektórzy niczego nie rozumieją.
oczywiście, że nikt nie liczy na znane nazwiska. ale jest różnica, kiedy na testy przyjedzie jakiś młodziak z III ligi, który błysnął 10 asystami, a kiedy przyjedzie student-amator i 30-letni bramkarz z przeszłością na zmywaku.
podobno Ci nasi skauci cały czas obserwują, mają liste.. i co, przez tyle czasu nie znalazł się nikt w niższych ligach, kogo moglibyśmy sensownie przetestować? to co oni tam robią na tych meczach do chuja za przeproszeniem?! i tu nie chodzi o to, że nie ma pieniędzy, bo w niższych ligach na pewno jacyś Błaszczykowscy są, tylko trzeba ich znaleźć i dać szansę. oni nie będą chcieli zarabiać 300tys. ojro rocznie.