|
Śmieje to się Smuda z Kapką.
A takie reakcje mediów nie mogą dziwić - Wisła się sama wystawia na pośmiewisko za sprawą tych dwóch Panów. W klubie jest kabaret, to i media kabaretują.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|