Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64125
Stary 28.06.2013, 14:24
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Można upaść niżej?
Biorąc pod uwagę, że to samo pytanie zadajemy sobie już minimum 3 raz w tym okienku transferowym (murarz, student, nauczyciel) to odpowiedź jest, że może zdarzyć się wszytko.
Odpowiedz cytując