Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
Od: 07.2009
Offline
#
64125
28.06.2013, 14:24
DevilMayCry
napisał(a):
Można upaść niżej?
Biorąc pod uwagę, że to samo pytanie zadajemy sobie już minimum 3 raz w tym okienku transferowym (murarz, student, nauczyciel) to odpowiedź jest, że może zdarzyć się wszytko.
santiago_1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do santiago_1986
Znajdź inne posty napisane przez santiago_1986