Nawet tego ogora bym nie chcial widziec u nas w bramce (->
http://www.90minut.pl/news/214/news2...Grudziadz.html) ale jednak jego CV wydaje sie lepsze od 30-letniego nauczyciela WF-u.
A wiecie dlaczego Hajduk dopiero dzisiaj zaczal testy w Wisle ?
- bo wczoraj skonczyl sie rok szkolny
