kacpergawlo napisał(a):

|
A Ty naprawdę myślisz, że dobrzy piłkarze grają w wieku 30 lat w III lidze?
|
JA znam 20 letnich soccerzystów co grają w ekstraklasie!
nesta napisał(a):

A ty nie widzisz tego jak łatwo oni manipulują gimbozą? Podłapali temat i cisną bez opamiętania. Pominę fakt, że kilkakrotnie mineli się z prawdą, świadomie żeby ładnie kleiło artykuł i podgrzało dramaturgię. Wbić szpilę w klub, który jako jeden z nielicznych wraz z piłkarzami ma na niech wyjebane, cieszy jak dzoecko. Zero informacji z pierwszej ręki, boli...
To zwykłe warszawskie ....y są, każda możliwość ataku na Wisłę jest eksponowana i pełna jadu i goryczy. A już do samego Smudy, to wydaje mi się że stano ma głębszy uraz. Ja nie wiem co miedzy nimi zaszło jednak Smuda i Lato Gang-bang Stanowskiego to chyba mało. Musieli chyba przez 12 godzin dokonywali odwiertów i głębokiej penetracji przy udziale boksa tablet Viagra.
Smuda musiał być tym od jądra ziemi...wiertło pełną parą pokonywało dziewicze tereny aż do wyczerpania paliwa napędowego. No i teraz się mści...