Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64113
Stary 28.06.2013, 13:33
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
A Ty naprawdę myślisz, że dobrzy piłkarze grają w wieku 30 lat w III lidze?
JA znam 20 letnich soccerzystów co grają w ekstraklasie!

nesta napisał(a):Wyświetl post
Za grosz sie nie dziwie tej szyderze

http://www.weszlo.com/news/15420-Bal...awi_sie_Hajduk

Gosc uczyl w technikum WF-fu dwa lata temu hahaha
A ty nie widzisz tego jak łatwo oni manipulują gimbozą? Podłapali temat i cisną bez opamiętania. Pominę fakt, że kilkakrotnie mineli się z prawdą, świadomie żeby ładnie kleiło artykuł i podgrzało dramaturgię. Wbić szpilę w klub, który jako jeden z nielicznych wraz z piłkarzami ma na niech wyjebane, cieszy jak dzoecko. Zero informacji z pierwszej ręki, boli...

To zwykłe warszawskie ....y są, każda możliwość ataku na Wisłę jest eksponowana i pełna jadu i goryczy. A już do samego Smudy, to wydaje mi się że stano ma głębszy uraz. Ja nie wiem co miedzy nimi zaszło jednak Smuda i Lato Gang-bang Stanowskiego to chyba mało. Musieli chyba przez 12 godzin dokonywali odwiertów i głębokiej penetracji przy udziale boksa tablet Viagra.
Smuda musiał być tym od jądra ziemi...wiertło pełną parą pokonywało dziewicze tereny aż do wyczerpania paliwa napędowego. No i teraz się mści...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.06.2013 o godz. 14:09.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując