bonawentura napisał(a):

Pewnie - niech ciągnie, tyle że tata już nie w Termalice. Generalnie to wdepnęliśmy w niezłe gówno z tym Kapką, Bednarzem i Smudą. Co za szczyt bezczelności arogancji i chamstwa. Nie wiem - oni nie chcą wypełnić tego stadionu, oni chcą nas spuścić do drugiej ligi.
Transfery Wisły to powinien być Wacławczyk, Demjan i Piątek. Ale pewnie przetestujemy jakiegoś defensywnego turbogracza mającego ponad trzydzieści lat z okręgówki. Aż żal dupsko ściska jak się na te testy patrzy. Przecież to żałosne.
|
Żeś ....a też turbokozaków wymienił, niech cię piorun czaśnie - skałcie!
Jak się jeden z drugim zablokuje to trzeba będzie podciąć hamulce i liczyć że się owiną na konkretnym Dąbie na Zakopiance. Inaczej z kontraktów przez lata nie zejdą .
Dla klubu lepiej jak zejdą wspólnie w drugą stronę.