Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64108
Stary 28.06.2013, 13:14
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Pewnie - niech ciągnie, tyle że tata już nie w Termalice. Generalnie to wdepnęliśmy w niezłe gówno z tym Kapką, Bednarzem i Smudą. Co za szczyt bezczelności arogancji i chamstwa. Nie wiem - oni nie chcą wypełnić tego stadionu, oni chcą nas spuścić do drugiej ligi.

Transfery Wisły to powinien być Wacławczyk, Demjan i Piątek. Ale pewnie przetestujemy jakiegoś defensywnego turbogracza mającego ponad trzydzieści lat z okręgówki. Aż żal dupsko ściska jak się na te testy patrzy. Przecież to żałosne.
Żeś ....a też turbokozaków wymienił, niech cię piorun czaśnie - skałcie!

Jak się jeden z drugim zablokuje to trzeba będzie podciąć hamulce i liczyć że się owiną na konkretnym Dąbie na Zakopiance. Inaczej z kontraktów przez lata nie zejdą .
Dla klubu lepiej jak zejdą wspólnie w drugą stronę.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.06.2013 o godz. 13:23.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując