Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64106
Stary 28.06.2013, 13:06
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Transfery Wisły to powinien być Wacławczyk, Demjan i Piątek. Ale pewnie przetestujemy jakiegoś defensywnego turbogracza mającego ponad trzydzieści lat z okręgówki. Aż żal dupsko ściska jak się na te testy patrzy. Przecież to żałosne.
A na bramke dorzucilbym Sandomierskiego na wypozyczenie.
Ale takich transferow nie bedzie - to tylko halucynacje.

Chcialbym zeby Ci, ktorych testujemy tez byli halucynacjami.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 28.06.2013 o godz. 13:08.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując