bonawentura napisał(a):

|
Transfery Wisły to powinien być Wacławczyk, Demjan i Piątek. Ale pewnie przetestujemy jakiegoś defensywnego turbogracza mającego ponad trzydzieści lat z okręgówki. Aż żal dupsko ściska jak się na te testy patrzy. Przecież to żałosne.
|
A na bramke dorzucilbym Sandomierskiego na wypozyczenie.
Ale takich transferow nie bedzie - to tylko halucynacje.
Chcialbym zeby Ci, ktorych testujemy tez byli halucynacjami.