iq1000 napisał(a):

|
Kamil Moskal odszedł do Termalici. To raczej dobra wiadomość, niech go tata dalej ciągnie za sobą na siłę.
|
Pewnie - niech ciągnie, tyle że tata już nie w Termalice. Generalnie to wdepnęliśmy w niezłe gówno z tym Kapką, Bednarzem i Smudą. Co za szczyt bezczelności arogancji i chamstwa. Nie wiem - oni nie chcą wypełnić tego stadionu, oni chcą nas spuścić do drugiej ligi.
Transfery Wisły to powinien być Wacławczyk, Demjan i Piątek. Ale pewnie przetestujemy jakiegoś defensywnego turbogracza mającego ponad trzydzieści lat z okręgówki. Aż żal dupsko ściska jak się na te testy patrzy. Przecież to żałosne.