Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64105
Stary 28.06.2013, 13:01
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Kamil Moskal odszedł do Termalici. To raczej dobra wiadomość, niech go tata dalej ciągnie za sobą na siłę.
Pewnie - niech ciągnie, tyle że tata już nie w Termalice. Generalnie to wdepnęliśmy w niezłe gówno z tym Kapką, Bednarzem i Smudą. Co za szczyt bezczelności arogancji i chamstwa. Nie wiem - oni nie chcą wypełnić tego stadionu, oni chcą nas spuścić do drugiej ligi.

Transfery Wisły to powinien być Wacławczyk, Demjan i Piątek. Ale pewnie przetestujemy jakiegoś defensywnego turbogracza mającego ponad trzydzieści lat z okręgówki. Aż żal dupsko ściska jak się na te testy patrzy. Przecież to żałosne.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując