Baala napisał(a):

|
Pal licho jego umiejętności, ale nie mogli go obserwować podczas trwania ligi i na tej podstawie stwierdzić czy sie nadaje?
|
spokojnie.
znam chłopa (tak btw, ciekawe czego jeszze nie ma infa o frycu)
Gra nogami lepsza niz Miśkiewicza, zwinny szybki jedyną wadą dla mnie jest jego wzrost.
Do tego facet ułożony, trenuje młode dzieci w szkólce piłkarskiej. czy materiał na bramkarza Wisly ?nie wiem, ale sprawdzwił bym.
E: Testy Hajduka to nie jest pomysł Smudy!