Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64101
Stary 28.06.2013, 12:31
Baala napisał(a):Wyświetl post
Pal licho jego umiejętności, ale nie mogli go obserwować podczas trwania ligi i na tej podstawie stwierdzić czy sie nadaje?
spokojnie.
znam chłopa (tak btw, ciekawe czego jeszze nie ma infa o frycu)
Gra nogami lepsza niz Miśkiewicza, zwinny szybki jedyną wadą dla mnie jest jego wzrost.
Do tego facet ułożony, trenuje młode dzieci w szkólce piłkarskiej. czy materiał na bramkarza Wisly ?nie wiem, ale sprawdzwił bym.

E: Testy Hajduka to nie jest pomysł Smudy!
Ostatnio edytowane przez szprotson : 28.06.2013 o godz. 12:47.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując