|
Dlaczego wylaczyli ze sprzedaży b21? Specjalnie kupowałem od kilku rund abonament na ten sektor i nagle klub nie sprzedaje miejsc? Chyba po 8 latach regularnego kupowania karnetów (przerwa w Sosnowcu) chyba dam sobie spokój. Że człowiek nie może sobie zarezerwować miejsca i go opłacać przez kolejne 10 20 lat a taki był zamiar.
|