Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1781
Stary 28.06.2013, 12:23
Dlaczego wylaczyli ze sprzedaży b21? Specjalnie kupowałem od kilku rund abonament na ten sektor i nagle klub nie sprzedaje miejsc? Chyba po 8 latach regularnego kupowania karnetów (przerwa w Sosnowcu) chyba dam sobie spokój. Że człowiek nie może sobie zarezerwować miejsca i go opłacać przez kolejne 10 20 lat a taki był zamiar.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując