Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64097
Stary 28.06.2013, 11:42
Tylko, że tych młodych polskich zawodników powinno się wprowadzac stopniowo do składu. A w Wiśle chcecie to zrobić na "hurra" i wpakować do podstawowego składu 7-8 młodych i niech grają. To nic nie da. Młody musi mieć wsparcie od doświadczonego dobrego zawodnika, od którego będzie mógł się uczyć. Gdy taki młody popełni błąd to zawsze ma w głowie to, że za nim jest KTOŚ, kto to naprawi. Wisła powinna tak stopniowo wprowadzać zawodników za czasów Żurawskiego, Kuźby, Szymkowiaka czy Kosowskiego. I Regularnie pakować do składu zdolnych 16-18 latków przynajmniej na kilkanaście minut. Później stopniowo zwiekszać dawkę.
Ostatnio edytowane przez qqq_b : 28.06.2013 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując