Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64095
Stary 28.06.2013, 11:17
Bo Wisły nie stać na młodych (obiecujących) polskich zawodników. Stać nas co najwyżej na młodych polskich zawodników. A z takimi w większej liczbie ląduje się z hukiem w pierwszej lidze lub niżej.

Zapomnijmy już o Rumunie czy innych żałosnych wynalazkach ale już z zawodnikami pokroju Stjepanovića ligowy byt jest realny.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując