|
Bo Wisły nie stać na młodych (obiecujących) polskich zawodników. Stać nas co najwyżej na młodych polskich zawodników. A z takimi w większej liczbie ląduje się z hukiem w pierwszej lidze lub niżej.
Zapomnijmy już o Rumunie czy innych żałosnych wynalazkach ale już z zawodnikami pokroju Stjepanovića ligowy byt jest realny.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|