Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3561
Stary 28.06.2013, 10:46
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Coś ktoś wie kiedy prezentacja strojów, czy cisza kompletna.
Cytat:
Taka ciekawostka... ciekawe, kto zagra 16 lipca z Herthą, bo Flota Świnoujście twierdzi, że oni i to na Olympiastadion.
A u nas 13 lipca mecz z Ruchem na stadionie Wisły i prezentacja nowych koszulek. Prawdopodobnie mecz będzie ujęty w karnecie, a bilety za 5 zł.
z facebooka wislakrakow.com
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.06.2013 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując