sayek89 napisał(a):

|
Coś ktoś wie kiedy prezentacja strojów, czy cisza kompletna.
|
Cytat:
Taka ciekawostka... ciekawe, kto zagra 16 lipca z Herthą, bo Flota Świnoujście twierdzi, że oni i to na Olympiastadion.
A u nas 13 lipca mecz z Ruchem na stadionie Wisły i prezentacja nowych koszulek. Prawdopodobnie mecz będzie ujęty w karnecie, a bilety za 5 zł.
|
z facebooka wislakrakow.com