FraMat napisał(a):

Czy ja w mojej wypowiedzi chociaż słówkiem wspomniałem o Petrescu?
Jest w Europie cała masa takich trenerów, ktorzy są jak Petrescu kiedy do nas przychodził:
- ambitni, pracowici, dobrze wyszkoleni, bijący na głowę nowoczesną myślą trenerską takich dziadków jakich zatrudnia się u nas
|
Problem jest taki że u nas nie potrzeba ambitnych, pracowitych, dobrze wyszkolonych... My szukamy trenerów tanich co zrobią z tej kadry drużynę walczącą o wyjście z grupy ligi mistrzów w dodatku nie żądali transferów i najlepiej znali się z właścicielem...
Nie zauważyłeś jeszcze tego?
Możesz teraz podać wg tych wytycznych jakiegoś realnego kandydata który będzie Ci odpowiada?ł