Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Globus_OHM
Member
Od: 03.2004
Skąd: 'murica
Offline
#
2649
28.06.2013, 08:28
^^^ Najgorsze będzie jak przestaną
Nie ważne jak mówią byle nie przekręcali nazwy, frazes znany. Ale może się okazać że jeszcze zatęsknimy
jak po paru latach będziemy się tarzać w ligowej szarzyźnie.
Globus_OHM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Globus_OHM
Znajdź inne posty napisane przez Globus_OHM