Wyświetl pojedynczy post
Globus_OHM
Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: 'murica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2649
Stary 28.06.2013, 08:28
^^^ Najgorsze będzie jak przestaną
Nie ważne jak mówią byle nie przekręcali nazwy, frazes znany. Ale może się okazać że jeszcze zatęsknimy
jak po paru latach będziemy się tarzać w ligowej szarzyźnie.
Odpowiedz cytując