mcickx napisał(a):

|
Raczej śmiech przez łzy. [...] Czy w polskiej 1./2. lidze, a nawet 3., nie ma młodych zdolnych chłopaków że trzeba jeździć pod rumuńskie akademiki [....]
|
100 % racji ja też bym nie szukał w Rumunii .....
Ale zdaje się że hasła w stylu "
Wisła dla młodych ( obiecujących) polskich zawodników" jest także wyśmiewane na tym forum ...