Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64094
Stary 28.06.2013, 07:58
mcickx napisał(a):Wyświetl post
Raczej śmiech przez łzy. [...] Czy w polskiej 1./2. lidze, a nawet 3., nie ma młodych zdolnych chłopaków że trzeba jeździć pod rumuńskie akademiki [....]
100 % racji ja też bym nie szukał w Rumunii .....
Ale zdaje się że hasła w stylu "Wisła dla młodych ( obiecujących) polskich zawodników" jest także wyśmiewane na tym forum ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.06.2013 o godz. 08:00.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując