Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64093
Stary 28.06.2013, 07:57
Vasil napisał(a):Wyświetl post
Ta szydera to jest po prostu kolejny stopień desperacji. Sytuacja jest tak straszna, że zaczyna być śmieszna. Przecież gdyby brać obecną sytuację Wisły na poważnie to należałoby natychmiast zacząć szukać sznura.

Podsumujmy do tej pory testy: podpisaliśmy znajomka, który był za słaby na 4 ligę niemiecką. Niestety, NIE ODSTAJE on in minus od pozostałych graczy naszego klubu. Testowaliśmy studenta, amatora a trener przyznał, że przetestuje każdego kogo ktoś poleci. Podpisujemy (najprawdopodobniej) Stjepanovica, którego nie kupił Regensburg, który to klub wielki Smuda spuścił do 3 ligii niemieckiej. Testujemy jeszcze jakiś dziwnych Brazylijczyków których nikt na oczy nie widział.

No to jak tu nie być w desperacji?

I ostatnia sprawa - nie wiem co trzeba zrobić by Zdzisław K. przestał mieszać w naszym klubie, ale jestem pewien, że zamiatanie pod dywan jego wybryków to jest ostatnia rzecz która jest dobra dla naszego klubu.
To teraz podziękuj Bednarzowi za testy. Bez nich, zapewne byś teraz dyndał w akcie desperacji.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując