Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64087
Stary 28.06.2013, 06:14
Od trzech dni na forum tylko nabijanie się z Kapki, Wisły .... niektórzy osiągnęli chyba przy tym szczytowanie ...
Powód jest. To tym bardziej przykre.
Mnie już mdli od tych wyścigów kto bardziej finezyjnie dowali Sorinowi i "Scautingowi" ...
Leczenie kompleksów ?
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.06.2013 o godz. 06:16.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując