Wyświetl pojedynczy post
pirat999
Junior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64086
Stary 28.06.2013, 06:02
propuje temat juz zakończyć, fajnie było się pośmiać tylko za tym wszystkim idzie upadek miedialności Wisły na którą pracowaliśmy kilkanaście lat. Kto z nami podpisze umowe sponsorską ..? My kibice powinniśmy pomagać temu klubowi w każdej sytuacji..zwłaszcza teraz kiedy jest Zdzisek & Company. Musimy jak najszybciej wrócić na właściwe tory aby Cupiał znów złapał bakcyla na Wisłe inaczej w przeciwnym razie czeka nas I liga a może i jeszcze gorzej. Temat z Sorinem został niepotrzebnie rozdmuchany a jak podawało SKWK obecnie jest negocjowana umowa sponsorska. Nie ma co narzekać na stan kadrowy który na pewno się poprawi tylko zrobić wszystko aby Naszej Wiśle pomóc.
Odpowiedz cytując