Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2642
Stary 27.06.2013, 20:19
A czy ja mam tu coś do powiedzenia?

Mnie po prostu śmieszą teksty nawolujace do dania szansy Smudzie.

On się już dawno skonczył jako trener. Jest niereformowalny. Jego drużyny grają jedną taktyką zwaną 3P: pressing, pościg, przypadek.

Owszem... są pewne szanse, że 3P do pewnego stopnia sprawdzi się nawet w Wisle, jak Smuda dostanie nowych graczy, którzy będą chcieli za niego gryźć trawę. Może nawet Wisła będzie lepiej wyglądała niż przez odstatnie dwa sezony (choć bardziej będzie przypominała stylem Koronę, albo sąsiadkę)
Natomiast z nowoczesnego ustawienia, z nowoczesnej taktyki... nici.
Kto nie idzie do przodu cofa sie.
A Smuda nie jest w stanie pójść do przodu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując