Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15394
Stary 27.06.2013, 17:51
01.08.2011

River napisał(a):Wyświetl post
Jak lubisz cyferki to nie wylaczaj FM-a ale obawiam sie, ze wowczas twoje oderwanie od rzeczywistosci zacznie sie poglebiac.

Pare faktow:
styczen 2010

wis.la/vsbin


wis.la/ogu4r

Pozniej jednak do klubu wrocil i...

grudzien 2010

wis.la/h53w3

I odnosnie aktualnej sytuacji:

wis.la/nis5c

O tych faktach to pewnie nie miales pojecia bo licza sie tylko cyferki w tabelce. Gosc cpal i nie chcial poddac sie leczeniu, mimo to wyciagnieto do niego reke po czym zerwal wiazadla w kolanie ledwie pol roku temu. Innymi slowy, mlody gosc a juz narkotyki i powazna kontuzja na koncie. Krotko mowiac: obudź się.
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
No i wielki talent,4 bramki w LE i bilans i 8 bramke w 11 występach w lidze.Widziałem go osobiście w 3 meczach meczach w Eredivisie w tym w spotkaniu z Rodą i w każdym meczu był niebezpieczny i sprawiał duże problemy obrońcą,ciągle był tez pod grą i szukał wolnej pozycji. Często młodzi piłkarze maja takie problemy,jedni balują i chleją inni jarają.Umiejętności i talent na pewno ma skoro po takich cyrkach PSV wyciągnęło do niego pomocną dłoń,nie wiadomo jakby wyglądał po kontuzji,ale jakby udało się go ,,wyprostowac'' i wróciłby do formy sprzed kontuzji to na pewno byłby dużym wzmocnieniem.Nie wiem ile zarabiał w PSV,z artykułów w mediach raczej rozkapryszony,więc wątpię,żeby chciał grac w Polsce.
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
A może jeszcze Huntelaar albo Afellay. Ludzie to że Wisła jest 2 Holendrów którzy odpowiadają za transfery i wyniki nie znaczy że Wisła zamieni się w Ajax gdzie większość składu to Holendrzy.A to że do Wisły zawitał Lamey i Jaliens to nie znaczy że Wisła będzie importować graczy z Holandii i tamtejszych lig .Po prostu były luki w obronie i postanowiono je uzupełnić sprawdzonymi graczami.A co do Reisa to tylko lekomana w Wiśle brak.
http://www.transfermarkt.de/de/jonat...ler_53444.html



pozdrawiam
Odpowiedz cytując