Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64072
Stary 27.06.2013, 15:05
santiago_1986 napisał(a):Wyświetl post
Nie tak szybko Kandydat musi jeszcze spełniać następujące warunki:

1. Poczucie humoru,
2. Student - pewnie może być wieczorowy albo zaoczny,
3. Doświadczenie w pracy w parku rozrywki no ewentualnie w jakimś aquaparku.

Dodatkowym atutem będzie zapewne udział w Idolu lub ewentualnie Gwiazdy Tańczą na lodzie, o Tap Madl nie wspominając.
Zapomniałeś o najważniejszym - nie może być z Polski. Wczasowicz z naszego kraju nie ma szans, musi się legitymować paszportem dowolnego państwa na Ziemi oprócz RP, wtedy ma handicap +100 pkt. u Kapki.

Szkoda, że jedzie do domu, teraz menedżer mu wpisze na Wikipedii, że pół sezonu grał u nas. Zdjęcia są? Są. Może stał z telefonem i nagrywał, to będzie dopiero z tego Oscarowy montaż, jak braknie materiału to najwyżej doklei kogoś z Widzewa albo Liverpoolu.
Odpowiedz cytując