santiago_1986 napisał(a):

Nie tak szybko Kandydat musi jeszcze spełniać następujące warunki:
1. Poczucie humoru,
2. Student - pewnie może być wieczorowy albo zaoczny,
3. Doświadczenie w pracy w parku rozrywki no ewentualnie w jakimś aquaparku.
Dodatkowym atutem będzie zapewne udział w Idolu lub ewentualnie Gwiazdy Tańczą na lodzie, o Tap Madl nie wspominając.
|
Zapomniałeś o najważniejszym - nie może być z Polski. Wczasowicz z naszego kraju nie ma szans, musi się legitymować paszportem dowolnego państwa na Ziemi oprócz RP, wtedy ma handicap +100 pkt. u Kapki.
Szkoda, że jedzie do domu, teraz menedżer mu wpisze na Wikipedii, że pół sezonu grał u nas. Zdjęcia są? Są. Może stał z telefonem i nagrywał, to będzie dopiero z tego Oscarowy montaż, jak braknie materiału to najwyżej doklei kogoś z Widzewa albo Liverpoolu.