Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64067
Stary 27.06.2013, 14:16
albo piłka albo studia ja tego nie pogodzę
poczucie humoru mam zajebiste.
Pomóżcie mi
Jestem dokładnie spod Warszawy z miejscowosci nie należacej do stolicy
Menedzera zawsze mozna jakiegos poudawac
Ostatnio edytowane przez Franeklowcabramek : 27.06.2013 o godz. 14:20.
Odpowiedz cytując