Wyświetl pojedynczy post
mcickx
Junior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27283
Stary 27.06.2013, 13:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ja sam miałem juz 2x rek ACL 3x artro, jesteem 11 miesięcy po zabiegu od 3 miesiecy gram w piłke
aż tak szybko? Mi lekarz odrazu powiedział że powoli do sportu można wracać po około 6-7miesiacach a żebym o graniu w piłke nie myślał wcześniej niż po 9-10 miesiącach. Zabieg miałem robiony pod koniec października, później robiłem ćwiczenia, dosyć dużo pływałem i troche jeździłem na rowerku stacjonarnym, a biegać zacząłem ok 2 miesiące temu (2-3 razy w tyg ok 30min). Ogólnie radził się nie spieszyć i robić wszystko z głową, zwłaszcza że miałem delikatnie ponad rok przerwy od jakiegokolwiek ruchu, dlatego też nie pcham się narazie nawet na żadnego orlika bo się po prostu boje (może to też troche kwestia psychiki - nie czuje na siłach:().
No ale trudno, może Wisła się mną jeszcze zainteresuje skoro testują jakichś romów-amatorów
Odpowiedz cytując