Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2634
Stary 27.06.2013, 13:25
cfa napisał(a):Wyświetl post
Tak te chamy jedne, oni szastali pieniędzmi Wisły na lewo i prawo i sprowadzali tanich dziadków za darmo, zamiast perspektywicznych i młodych zawodników za których trzeba było zapłacic. Ich winą jest też to, że nie robili transferów z własnych pieniędzy...
Pamiętaj, że są winni także globalnemu ociepleniu i studentom na testy.
Odpowiedz cytując