cfa napisał(a):

|
Tak te chamy jedne, oni szastali pieniędzmi Wisły na lewo i prawo i sprowadzali tanich dziadków za darmo, zamiast perspektywicznych i młodych zawodników za których trzeba było zapłacic. Ich winą jest też to, że nie robili transferów z własnych pieniędzy...
|
Pamiętaj, że są winni także globalnemu ociepleniu i studentom na testy.