york09 napisał(a):

Napisano tam również :
"Jak dowiedział się "Nasz Dziennik",
wykrytych na wraku tupolewa śladów materiałów wybuchowych czy też substancji o podobnej do nich budowie chemicznej nie można, zdaniem biegłych, uznać za efekty gwałtownego spalania, czyli eksplozji. Nie znaleziono śladów, które potwierdziłyby wybuch w ostatniej fazie lotu."
Zaraz rozlegnie się płacz wyznawców Sekty Pancernej Brzozy, że TNT oznacza "to nie trotyl", a ślady materiałów wysokoenergetycznych występują w Smoleńsku i na księżycu w sposób naturalny... Broń Boże, nie należy z tym wiązać jakichkolwiek podejrzeń. W końcu "pojawienie się na wyświetlaczu użytego urządzenia napisu TNT nie jest tożsame z wykryciem trotylu",bo detektory zazwyczaj wykrywają pastę do butów i wędliny.
Od czasu komunikatu prokuratury o kradzieży luksusowego espero szefa policji, który przypadkiem dostał od złodzieja kulkę w łeb, nic mnie już nie zadziwi.
york09 napisał(a):
|
Te wszystkie Laski mają dostęp do konkretnych materiałów
|
A mają dostęp do wraku samolotu i rejestratorów lotu? Lista "konkretnych materiałów" których te Laski nie otrzymały od Rosjan do dzisiaj znajduje się tutaj od strony 5 do 25:
http://smolenskcrash.eu/uploaded/Pol...aportu-MAK.pdf
Równocześnie te Laski wraku i wrakowiska nie badały, bo cytat:
Cytat:
|
Ze względu na cel przyjęty przez Komisję uznała ona, że jej praca nie wymaga badania miejsca katastrofy, ani badania wraku. Do ustalenia przyczyn wystarczyło badanie trajektorii lotu do zderzenia z brzozą. Mimo to Komisja oglądała szczątki samolotu i wykonała szereg zdjęć zarówno wraku samolotu jak i terenu katastrofy.
|
york09 napisał(a):
|
ale czy ktoś widział chociaż jeden niepodważalny dowód eksperta Antosia?
|
TAWS38
FMS
TNT
AS82 napisał(a):
|
Myślisz ,że tych wynawców to obchodzi , wyjdzie Macierewicz i znów im wyłoży prawdę objawioną.
|
To jak to było Panie hihihaha z tym lotem : wojskowy, cywilny?

A Błasik to "najebany" pałętał się po kabinie pilotów czy tylko wałęsał? Pomyśleć że facet wierzący w takie bzdety śmie kogoś tu nazywać "wyznawcą" i pisać o "prawdach objawionych".
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"