Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64042
Stary 27.06.2013, 09:44
Mnie tylko zastanawia skąd się wział ten nagly zjazd w doł i nagla pustka w kasie. Sk.. jakim jest robienie z Holdendrow kozlow ofiarnych i zderzakow na niezadowolenie kibicow, komentowal nie bede, bo kazdy czlowiek na poziomie powinien sobie zdawac sprawe, ze to zagrywka medialna zeby zwalic wine na niemogacych sie bronic. Najgorsze praktyki.

Umowmy sie, ze cos sie posypało u Cupiała. Takie jest moje zdanie. Nie raz, nie dwa w przeszlosci Wisla inwestowala duze pieniadze, nie osiagala wynikow i za rok probowala ponownie, nie bylo zadnej zadyszki. Podobnie Legia i Lech w ostatnich latach, wlozyly duze pieniadze w druzyny, tez wysokie kontrakty, a wynikow lepszych od Wisly w pucharach nie mialy, a jakos nie slychac tam o dziurze budzetowej i kryzysie finansowym ?
Problem jest dlatego glebszy i Cupiala przycisnelo, nie wiem czy banki, czy TF, ale wiem, ze Holdenrzy sa tu najmniej winni.
Odpowiedz cytując