Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64037
Stary 27.06.2013, 09:09
Jestem ciekawy, czy wystawią dzisiaj tego Rumuna. Jeśli nie,to po 3-dniowym trzymaniu go na obozie, będzie to wyglądało niestety na grubszą sprawę niż zwykłe frajerstwo Kapki. Na coś bardziej śmierdzącego.
Odpowiedz cytując