Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64036
Stary 27.06.2013, 08:59
co do Rumuna:
widomo przyciął w chuja, teraz sie tłumaczy bo prawda zawsze wyjdzie, ale takim typkom jak on własnie tego było potrzeba. Odstrzelimy go czy nie to nie moja decyzja, ale jesli go odstrzelimy to on juz bedzie miał wpis w CV ze był w Wiśle Kraków i jakis Sturm Graz czy Wardar Skopje moze sie na taki manewr złapać, w koncu wykonał go chyba w innych klubach. Tylko tak jak pisze, na testy nie jest sie tak łatwo dostać jak kazdy tutaj myśli, wiec ciekawi mnie jakim cudem zrobił to Rumun. Albo Kapka ma z nim jakies powiązanie, albo na serio on szuka piłkarzy na Fieldoo.com. Szkoda ze nie na naszej klasie...

a co do Makedończyka to musze jakis filmik ogladnac, ale teraz strach sie bac, czy to FAKE czy Legit.

Jedna rzecz mi w tym playmakerze tylko nie pasuje : gra z nr 17 na plecach....

E:stjepanovic - pomocnik
rumun - pomocnik
burdenski - pomocnik
brazylijczyk od clebera - pomocnik
jeden z murzynow - pomocnik

+ brazylijczyk napastnik
+murzyn napastnik + murzyn obronca

podpiszmy 4 srodkowych pomocnikow. A co!
Ostatnio edytowane przez szprotson : 27.06.2013 o godz. 09:30.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując