Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64027
Stary 26.06.2013, 23:00
Nie sadzilem ze dożyje czasu gdzie poprostu wstyd mi za Wisłe.Duet Kapka-Bednarz osmiesza ten klub ,nie potrafiac wydac nawet oswiadczenia zeby zachowac twarz.
I gdzie ten scouting ,obserwacje.Wyszlo ze bierzemy gosci na podstawie Youtube co juz nas osmiesza, a Zdzisek nawet tego nie potrafi ,wiec zaprasza studenta.

Najgorsze ze przez tego ubeka Wisla traci za kazdym razem kiedy on "zadziala" ,bo on poprostu nienadaje sie nawet na sprzatacza dywanow a co dopiero dyrektiora.Gdzie szambo,a gdzie perfumeria.

co za wstyd.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując