|
Nie sadzilem ze dożyje czasu gdzie poprostu wstyd mi za Wisłe.Duet Kapka-Bednarz osmiesza ten klub ,nie potrafiac wydac nawet oswiadczenia zeby zachowac twarz.
I gdzie ten scouting ,obserwacje.Wyszlo ze bierzemy gosci na podstawie Youtube co juz nas osmiesza, a Zdzisek nawet tego nie potrafi ,wiec zaprasza studenta.
Najgorsze ze przez tego ubeka Wisla traci za kazdym razem kiedy on "zadziala" ,bo on poprostu nienadaje sie nawet na sprzatacza dywanow a co dopiero dyrektiora.Gdzie szambo,a gdzie perfumeria.
co za wstyd.
|