Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64024
Stary 26.06.2013, 22:48
Wiadomosc ta obiegla juz wieksze polskie portale internetowe. Smieja sie z naszego klubu od Wodzislawia po Gdansk. Wstyd jak chvj ze takie osoby jak Zdzisek pracuja u nas w klubie. Wstyd.
Odpowiedz cytując