Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23167
Stary 26.06.2013, 22:39
Zasady zniewolenia ...


Nawet takie dwa błahe punkty wyjęte ze środka instrukcji obrazują dlaczego to "państwo" funkcjonuje tak jak funkcjonuje: "14. Spowodować, aby wszystkie zarządzenia i akty prawne, gospodarcze, organizacyjne (z wyjątkiem wojskowych) nie były precyzyjne.
15. Spowodować, aby dla każdej sprawy powoływano kilka komisji, urzędów, instytucji społecznych, ale żadne z nich nie powinno mieć prawa podejmowania skutecznej decyzji bez konsultacji z pozostałymi (nie dotyczy przemysłu wydobywczego)."


http://www.blogpress.pl/node/4089