Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64021
Stary 26.06.2013, 22:32
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Patrzcie na to, rumun w 2010 roku pracował w nowojorskim parku rozrywki Six Flags:wis.la/jwsws

Nie wiem czy wszyscy zdają sobie z tego sprawę ale jesteśmy świadkami powstawania legendy! Będziemy to wspominać latami, chyba, że Kapka z Dyzmą mają jeszcze coś w zanadrzu.
Swoją drogą, czapki z głów przed naszym rumuńskim przyjacielem, bo fantazji i rozmachu mu nie brakuje. To jest materiał co najmniej na ciekawy dokument, jeśli nie na pełny metraż.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując