Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
Od: 06.2013
Offline
#
64017
26.06.2013, 22:18
Oj tam oj tam. Chłopak po prostu naoglądał się tego filmu
wis.la/y8jwl
Zobaczycie, za jakiś czas nakręcą o nim film i będą pisali książki i wszyscy będą wyśmiewali Wisłę, że go skreśliła tak jak Łks Paulinho
Spokolokoełrokoko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Spokolokoełrokoko
Znajdź inne posty napisane przez Spokolokoełrokoko