Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64017
Stary 26.06.2013, 22:18
Oj tam oj tam. Chłopak po prostu naoglądał się tego filmu wis.la/y8jwl Zobaczycie, za jakiś czas nakręcą o nim film i będą pisali książki i wszyscy będą wyśmiewali Wisłę, że go skreśliła tak jak Łks Paulinho
Odpowiedz cytując