Jutro wielki dzień. Sorin pokaże się na boisku - mysle, ze gdyby byla transmisja live to biłaby rekordy popularnosci.
Az dziwne, ze zadna TV nie zdecydowala sie w ostatniej chwili na poakzywanie sparingu w Bydgoszczy.
Qrwa, jeszcze taka mysl mnie naszla, ze moze oni kręcą jakiś film - coś na wzór "Goal"-a
